Polityka prywatności

 

 Polityka prywatności 

Polityka prywatności serwisu www.polkanakrecie.com.pl

 

1. Informacje ogólne 

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług www.polkanakrecie.com.pl  (zwanym dalej sklepem internetowym). 

2. Administratorem danych osobowych zawartych w sklepie internetowym jest Polka na Krecie Maria Kusińska z siedzibą w Warszawie NIP:5242843029 REGON: 368661660. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego. 

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Sklep internetowy realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób: 

  1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  2. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”]. 

6. Sklep internetowy zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika. 

7. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego

8. Dane osobowe pozostawione w sklepie internetowym nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych. 

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie. 

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności sklepu internetowego, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego sklepu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

 

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

 
Promocje
Kalimera z greckiej kuchni
Kalimera z greckiej kuchni
39,00 zł 10,00 zł
szt.
KUBEK KAWOWY
KUBEK KAWOWY
59,00 zł 20,00 zł
Planer Podróżnika (Wyjątkowy Róż)
Planer Podróżnika (Wyjątkowy Róż)
65,00 zł 20,00 zł
szt.
Planer Podróżnika (Bezbłędny Błękit)
Planer Podróżnika (Bezbłędny Błękit)
65,00 zł 20,00 zł
szt.
Przewodnik po Krecie- eBook
Przewodnik po Krecie- eBook
9,90 zł 6,90 zł
szt.
KALENDARZ 2022 I PLANNERY DO DRUKU
KALENDARZ 2022 I PLANNERY DO DRUKU
19,90 zł 14,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl